Betrayal Taste
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Forum rpg animeee =]]
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 New Ryoma's room

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyMier Feb 17, 2010 6:10 pm

- Hmm se pare ca Sam e de acord cu ajutorul.. " Sam nu e prietenos, ce-i cu el?!" incerca tanarul sa-si dea seama, sperand ca nu isi va schimba comportamentul prea curand.
- Observ ca acum nu-ti mai este frice! zambi incet in coltul gurii si intra in camera, facandu-i semn fetei ca poate sa-l urmeze.
In camera cealalta avea si mai multe animale salbatice care mai de care 'stranii' de tinut. Il duse pe Leonard la locul unde dormea de obicei, apoi incepu sa-l mangaie pana ce adormi. Se ridica de jos si se apropia de cei doi, adresandu-li-se in soapta:
- Hmm mi-l poti da acum pe Samuel ?!
Sus In jos
Yuuki Yugao
Admin
Yuuki Yugao


Mesaje : 184
Data de înscriere : 13/02/2010
Varsta : 29

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyMier Feb 17, 2010 9:33 pm

Cand am intrat in camera plina cu bestii, am ramas incremenita in prag. "Nu te misca brusc..." mi-am spus, inghitind in sec. Ryoma veni apoi la mine si mi-l ceru pe Sam. Am zambit.
-Sigur! am raspuns in soapta, apropiindu-ma de baiat.
Am vrut sa il las pe Samuel in bratele baiatului, dar tigrisorul isi infipse gherutele in bluza mea si isi ridica capul spre mine.
-Asta ce inseamna? am intrebat apoi, tot soptit.
Sus In jos
https://betrayal-taste.forumgratuit.ro
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyMier Feb 17, 2010 9:44 pm

- In mod normal inseamna ca nu vrea sa-l dai jos, dar cred ca acum inseamna ca vrea sa-l culci tu.. Hai sa-ti arat unde e culcusul lui si fii atenta pe unde calci.
Facu usor un semn si cu o inclinatie a capului, incepand sa mearga printre lucrurile acesta din jurul camerei, avand de asemenea grija pe unde calca.
Intr-un final ajunse la culcusul tigrusorului, lasandu-se mai jos si arataindu-i-l si fetei.
Sus In jos
Yuuki Yugao
Admin
Yuuki Yugao


Mesaje : 184
Data de înscriere : 13/02/2010
Varsta : 29

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyMier Feb 17, 2010 10:01 pm

L-am urmat pe Ryo in timp ce eram atenta pe unde calcam si il mangaiam usor pe Sam. M-am pus in genunchi langa culcusul trigrisorului si l-am pus cu grija in patut. L-am mangaiat usor pe cap si am inceput sa fredonez un cantec de leagan, dar fara sa imi dau seama ca glasul meu incepu sa se auda in toata incaperea. L-am cantat pana la capat, abia apoi dandu-mi seama. Mi-am intors privirea prin camera si am vazut ca toate animalele dormeau. M-am uitat apoi la Ryoma si am clipit des, cerand o explicatie din priviri.
Sus In jos
https://betrayal-taste.forumgratuit.ro
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyMier Feb 17, 2010 10:16 pm

- Nu ma intreba! ridica baiatul usor din umeri. In mod normal se trezeau si la cele mai mici sunete! Hai sa mergem in camera cealalta si sa le lasam sa doarma! vorbi acesta in soapta si isi intoarse drumul, avand grija sa le mai verifice inainte de-a iesi de acolo.
Isi dadu usor privirea spre blonda, facandu-i semn ca poate iesi.
Sus In jos
Yuuki Yugao
Admin
Yuuki Yugao


Mesaje : 184
Data de înscriere : 13/02/2010
Varsta : 29

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyMier Feb 17, 2010 10:22 pm

L-am urmat tacuta, avand grija pe unde calc. Am rasuflat usurata cand am ajuns in sufragerie, bucuroasa ca animalele nu au sarit pe mine. M-am asezat acolo unde am stat inainte, am luat paharul cu suc si am baut cateva guri.
-Si..acum?
Sus In jos
https://betrayal-taste.forumgratuit.ro
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyMier Feb 17, 2010 10:29 pm

- Ehe ideile tot de la mine vrei sa vina ? spuse baiatul usor chiontindu-si din greseala un caiet de pe masa, dar pe care il prinse repede in mana si il aseza in sertarul de la noptiera pe care il incuie rapid.
- Ce zici de-un joc ? intreba la final, ducandu-si privirea catre fata.
Sus In jos
Yuuki Yugao
Admin
Yuuki Yugao


Mesaje : 184
Data de înscriere : 13/02/2010
Varsta : 29

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyMier Feb 17, 2010 10:32 pm

Am dat din umeri.
-Sigur! am spus apoi entuziasta. Ce zici de...a sau p?
L-am privit zambitoare, asteptand raspunsul lui. Nu eram sigura daca era cel mai distractiv joc, dar altul inafara de spanzuratoarea nu imi venea in minte.
-Ei?
Sus In jos
https://betrayal-taste.forumgratuit.ro
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyMier Feb 17, 2010 10:35 pm

- Suna bine! Si cum a fost ideea ta, eu zic ca tu sa incepi cu lucrul acesta.
- AA nici sa nu te gandesti sa-mi zici te adevar, te sfatuiesc de pe acuma sa alegi multe provocari.. adica sa inventezi, creezi! chicoti baiatul incet.
Sus In jos
Yuuki Yugao
Admin
Yuuki Yugao


Mesaje : 184
Data de înscriere : 13/02/2010
Varsta : 29

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyMier Feb 17, 2010 10:50 pm

-Nu...mie imi trebuie mult timp de gandire, asa ca mai bine intreaba-ma tu.
Am dat usor din umeri, deja incepand sa ma gandesc la o provocare pentru el.
Sus In jos
https://betrayal-taste.forumgratuit.ro
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyMier Feb 17, 2010 10:57 pm

- Bine sa incep sa te intreb!
Batu usor din picior, ca sa se gandeasca la ambele variante.
- Adevar sau provocare ? spuse, intre timp, dar continua sa bata, uitandu-se in directia fetei.
Sus In jos
Yuuki Yugao
Admin
Yuuki Yugao


Mesaje : 184
Data de înscriere : 13/02/2010
Varsta : 29

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 1:28 pm

-Provocare. am zis, ridicandu-mi privirea spre el. Am baut o gura de suc apoi am asteptat sa vad ce provocare imi va da.
Sus In jos
https://betrayal-taste.forumgratuit.ro
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 8:07 pm

- Te provoc! spuse acesta ramand in loc si incepand sa-si bata degetele de pe obraz, facandu-se ca se gandeste.
- Sa-ti uzi tricoul singura pe de-antregul! facu acesta incet cu ochiul.
Sus In jos
Yuuki Yugao
Admin
Yuuki Yugao


Mesaje : 184
Data de înscriere : 13/02/2010
Varsta : 29

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 8:54 pm

Am cascat ochii si m-am uitat la el. Daca era un lucru ce nu il suportam, acela era sa port hainele ude pe mine. Am inghitit in sec si m-am ridicat in picioare.
-Imi arati te rog unde e baia? am intrebat baiatul. "Tre sa-mi dau jos tricoul si sa-l bag in apa, nu? XD" mi-am spus apoi chicotind.
Sus In jos
https://betrayal-taste.forumgratuit.ro
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 9:23 pm

- Sigur! se ridica tanarul din loc si ii facu semn fetei pe unde s-o ia catre baie.
Oricum era usor, imediat ce iesi din baie, la dreapta si apoi in capatul holului.
- Strigi cand esti gata! glumi tanarul usor, incepand sa rada incet.
Sus In jos
Yuuki Yugao
Admin
Yuuki Yugao


Mesaje : 184
Data de înscriere : 13/02/2010
Varsta : 29

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 9:33 pm

Am chicotit usor si am intrat in baie. Mi-am dat jos tricoul si am dat drumul la robinet. Am tras aer in piept si am aruncat tricoul in chiuveta.
-Ryo! am strigat din baie, sperand ca ma aude. Sa stii ca va trebui sa imi dai un tricou de-al tau dupa ce fac provocarea!
Am stors tricoul si l-am luat repede pe mine. Deja ma luau furnicaturile si pielea mi se facu ca de gaina.
-Ryo! Intra!
Sus In jos
https://betrayal-taste.forumgratuit.ro
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 9:38 pm

Tanarul cand auzi lucrul acela, apasa clanta usii, iar aceasta se deschise, zarind-o pe fata.
- Ah sexy...! spuse el in timp ce-si intipari bine imaginea in minte. Sper ca acesta e bun...! ii inmana un tricou albastru cu diferite modele pe el.
Sus In jos
Yuuki Yugao
Admin
Yuuki Yugao


Mesaje : 184
Data de înscriere : 13/02/2010
Varsta : 29

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 9:45 pm

Am oftat. "Hopeless..." mi-am spus, referindu-ma la el. Am luat apoi tricoul din mana lui si am zis:
-Iesi, ca sa ma schimb.
M-am intors cu spatele si mi-am dat tricoul ud jos, fara sa astept ca el sa imi raspunda sau sa aud usa inchizandu-se. Am luat un prosop si am inceput sa ma sterg putin, dar apa intra deja si in sutienul de culoare neagra. Am oftat din nou si am inceput sa imi indes pe cap tricoul larg al lui Ryo.
Sus In jos
https://betrayal-taste.forumgratuit.ro
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 9:53 pm

Iesi imediat si rapid, ducandu-se pana in camera si asezandu-se pe pat rapid. Isi lua una din sapcile sale, asezandu-si-o pe cap si o astepta pe tanara sa ii 'ordoneze' pedeapsa.
Sus In jos
Yuuki Yugao
Admin
Yuuki Yugao


Mesaje : 184
Data de înscriere : 13/02/2010
Varsta : 29

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 10:08 pm

Tricoul era destul de larg, dar se asorta cu fustita mea albastra. Am luat tricoul meu si am venit apoi in camera.
-Ryo! am zis. Am o provocare perfecta pentru tine...!
"Chiar sunt curioasa daca o va face..." mi-am spus apoi chicotind.
Sus In jos
https://betrayal-taste.forumgratuit.ro
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 10:10 pm

- Okey sunt intr-adevar curios s-o aud! isi indrepta acesta privirea catre fata, asteptandu-si provocarea care va urma.
Intre timp remarca si asocierea hainelor si zambi incet in sinea sa, nedorind sa se observe.
Sus In jos
Yuuki Yugao
Admin
Yuuki Yugao


Mesaje : 184
Data de înscriere : 13/02/2010
Varsta : 29

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 10:16 pm

-Te provoc sa te prefaci ca ma ceri in casatorie. am spus serioasa, dar apoi am pufnit in ras, punandu-mi o mana la gura ca sa incerc sa ma opresc.
Sus In jos
https://betrayal-taste.forumgratuit.ro
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 10:27 pm

- Okey am s-o fac!
Se ridica din loc si veni catre fata, punandu-se in genunchi in fata sa si o lua usor de mana.
- Yuuki, aici, in fata tuturor si fara inel la indemana..! isi musca imediat buza ca sa nu chicoteasca. Accepti sa fii sotia mea ? Sa fim doua suflete pe viata incatusate?
Sus In jos
Yuuki Yugao
Admin
Yuuki Yugao


Mesaje : 184
Data de înscriere : 13/02/2010
Varsta : 29

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 10:42 pm

Mi-am pus mana libera la gura si am incercat sa nu rad.
-Trebuie sa dau si raspuns? am intrebat apoi, dar nu m-am mai putut abtine si am inceput sa rad in hohote.
Sus In jos
https://betrayal-taste.forumgratuit.ro
Ryoma

Ryoma


Mesaje : 167
Data de înscriere : 15/02/2010

New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 EmptyJoi Feb 18, 2010 10:52 pm

- Pei da e provocarea ta! Faci cum vrei! spuse baiatul ridicandu-se rapid de jos si incepu sa-si scuture hainele ce luase praful de scame pe ele.
Sus In jos
Continut sponsorizat





New Ryoma's room - Pagina 3 Empty
MesajSubiect: Re: New Ryoma's room   New Ryoma's room - Pagina 3 Empty

Sus In jos
 
New Ryoma's room
Sus 
Pagina 3 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
 Subiecte similare
-
» just my room
» My room .
» Anna's room
» The sound of a piano in a quiet room..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Betrayal Taste :: Camin :: Apartamente-
Mergi direct la: